Kompānija Liepājas SEZ SIAEkers Stividors LP ir viens no lielākajiem multifunkcionālajiem uzņēmumiem Liepājas ostā. Тerminālos, kas atrodas uzņēmuma teritorijā tiek pārkrauts vairāk kā 35 % kravu no kopējā Liepājas ostas kravu apjoma.

Liepājas SEZ SIA “Ekers Stividors LP” ir labi attīstīta infrastruktūra un pieejams daudzveidīgs tehniskais aprīkojums, kas piemērots dažādu veidu kravu pārkraušanai, kā arī pateicoties diferencētiem transporta un ostas pakalpojumiem, ļauj piedāvāt mūsu klientiem kompleksus un maksimālo izdevīgus kravas transportēšanas pakalpojumus.

2018. gadā Liepājas SEZ SIA “Ekers Stividors LP” kravu apgrozījums sastādīja vairāk kā 2,75 milj. tonnu dažādu veida kravu, no kura pamatā lielāko apjomu veido tieši beramkravas. Viens no uzņēmuma pamat partneriem ir graudu kultūru pārkraušanas termināla operators SIA Danstore ar minimālo gada apgrozījumu 500-600 tūkstoši tonnu.

Uzņēmuma kā stratēģiski svarīgāko un vienu no lielākajiem sadarbības partneriem vēlamies izcelt  SIA “SCHWENK” ar pārkrauto kravu apjomu pus miljona tonnu apmērā, kur pamata kravu daudzumu sastāda tieši cements. Ņemot vērā cementa ražošanas specifiku un SIA “SCHWENK” vajadzības esam raduši iespēju dažādiem sadarbības variantiem un pārkraujam arī tādas kravas kā presēts alternatīvais kurināmais, anhidrīts, titāna šlaka un cementa klinkeri.

Lai nodrošinātu maksimālu pakalpojuma sniegšanas kvalitāti, Liepājas SEZ SIA “Ekers Stividors LP”  piedāvā pilnu pakalpojumu paketi: kravu uzglabāšana,  kravu ekspeditēšanas pakalpojumus, muitas brokeru un kuģu aģentu pakalpojums, kā arī sadarbojamies ar neatkarīgiem survejeriem.